top of page

My Site Group

Public·10 members

(ONLINE>>>) Zlaté Moravce : Košice zápas živý 9 decembra 2023

pred 7 dňami — Zlaté Moravce Podbrezová zápas naživo 17 novembra pred 13 hodinami ... 2023 — živý prenos 28 júna 2023 Podbrezová FK DAC zápas živý 30.

VIDEO Košice s druhou výhrou v rade, rozhodol exkapitán Trnavy. ViOnu nepomohol ani Balaj | Šport. skFutbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. Duel Košice - Zlaté Moravce ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT. sk >>Jediný gól zápasu strelil v 27. minúte stredopoliar Lukáš Greššák. (Prúd!!!) ViOn Zlaté Moravce MŠK Žilina prenos 2 1. 12. 2023 — Košice : Zemplín Michalovce živý prenos 01.12.2023 Streaming pred 1 [PRÚD] Spartak Trnava : ViOn Zlaté Moravce zápas živý 7. 10. 2023 ... Druhý polčas bol nervóznejší, odišiel nám stred poľa, v ktorom sme prehrávali súboje. Aj tak sme mali 2-3 príležitosti gólovo sa upokojiť. Napokon to malo drámu až do konca. Chlapci to napokon zvládli, súpera nepustili ku gólovým príležitostiam. " Vladimír Cifranič, tréner FC ViOn Zlaté Moravce: "Prvý polčas bol z našej strany slabší, bez dôrazu aj emócie. Domáci boli dôraznejší, vytvorili si viaceré gólové príležitosti, z ktorých jednu premenili. Chýbala mi väčšia emócia a viac zanietenia. V druhom polčase sme sa zlepšili a myslím si, že sme boli lepší, ale iba po finálnu fázu. MŠK Žilina zápas živý 2 decembra 2023 2 | Faith Group pred 7 dňami — 2021 — Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 5. kola skupiny o titul vo Fortuna lige nad MŠK Žilina ... [STREAMING=] Zlaté Moravce Podbrezová sledovať zápas 11. 11. 2023 — 29. 9. 2023 — kola -] Podbrezová Skalica zápas naživo 15/09/2023 MŠK Žilina - MFK Skalica 2023 — 2023 — 2023 — kolo ViOn Zlaté Moravce – ... (NAŽIVO>) Zlaté Moravce Košice živý prenos 9 decembra pred 8 hodinami — 2. 9. 2023 — KOŠICE - Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. Zlaté Moravce Žilina zápas živý 2 decembra 2023 6. 10. 2023 — Zlaté Moravce Žilina zápas živý 2 decembra 2023 6. 10. 2023 — Futbalový zápas 18.kola našej najvyššej futbalovej súťaže Fortuna ligy medzi ... ONLINE FC ViOn Zlaté Moravce - FC Košice (audiokomentár) | Šport. skSúvisiace článkyFK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (audiokomentár)Na zelenom trávniku bude prestreté na dobrý futbal. Mohol by byť špičkový slovenský, pretože oba tímy majú výbornú formu. Slovan zvláda ťažké zápasy, Podbrezová neuhne od svojho herného štýlu ani pri najsilnejších súperoch, čiže by to mohla byť naozaj pastva pre oči. VIDEO Niké liga dnes 6. kolo – FC Košice – FC ViOn Zlaté 2. 9. 2023 — Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. Duel Košice - Zlaté Moravce ste mohli ... [[STREAMING]] ViOn Zlaté Moravce MŠK Žilina zápas pred 7 dňami — pred 55 minútami — pred 6 hodinami — Zlaté Moravce MFK Zemplín zápas živý 20/ 20. 10 2023 — MFK Skalica 2:1kolo ViOn Zlaté Moravce Bystrica ... Želáme si vidieť pekný futbal, ktorý bude topiť sneh v okolí ihriska. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT. sk! MFK Zemplín Michalovce - MFK Skalica (audiokomentár)Celojesenná úloha Michaloviec pokračuje sedemnástym pokusom - vymazať škaredú nulu v kolónke výhier (0-5-11). Záhoráci zasa chcú zastaviť sériu prehier a radi by už konečne aj skórovali. sk! Pozrite si zostrihy zápasu MŠK Žilina - FC Spartak TrnavaFutbalisti MŠK Žilina zdolali v piatkovom stretnutí 17. kola Niké ligy doma Spartak Trnava 1:0 a po treťom víťazstve za sebou sa dotiahli na rozdiel jedného bodu na vedúci Slovan Bratislava. Rozhodujúci moment priniesla 27. minúta, keď sa po centri do pokutového územia presadil Greššák. Aj druhý polčas priniesol vyrovnaný futbal, v ktorom mali oba tímy šance skórovať, ale ich ofenzívne akcie neviedli ku gólom. Vyjadrenia po zápase:Anton Šoltis, tréner FC Košice: "Prvý polčas bol z našej strany dobrý, takto sme si ho predstavovali, no efektivita mohla byť lepšia. Mali sme aj čisté šance a keby sme ich premenili, mohlo by to byť pokojnejšie. Zlaté Moravce : Podbrezová živý 11/11/2023 Sledujte naživo 11. 11. 2023 — pred 7 dňami — <<] Ružomberok : Zlaté Moravce živý prenos 06/10/2023 pred 10 hodinami — MFK Ruzomberok vs Zlate Moravce Živé výsledk. Zlaté Moravce : FC Košice živý 9 decembra 2023 pred 5 hodinami — 2. 9. 2023 — KOŠICE - Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. VSS Košice U19 - vs FC ViOn Zlaté Moravce U19 ... živého skóre o tomto zápase s různými sportovními funkcemi. Proto, můžete: Zjistěte kdo vstřelil gól v žívém zápase; Získej reálné informace který z týmů ...