top of page

My Site Group

Public·40 members

Erzeni Kukësi 2022 10.12.2023 Online


25 maj 2023 — Kukësi Erzeni 2022 25.05.2023. KF Erzeni - FK Kukësi (0-2), 2022-10-17, Live Scores. Players and Managers may hold more than one non-FIFA ...


Résultat Kukësi - Erzeni (0-0) la 35e journée de Superliga 2022/2023 25/05La suite après cette publicité Rencontres précédentes 25% 1 Victoire 50% 2 Nuls 35e journée de Superliga - jeudi 25 mai 2023 Suivez en live sur Foot Mercato, le match de 35e journée de Superliga entre Kukësi et Erzeni. Ce match aura lieu le jeudi 25 mai 2023 à 16:00. Retrouvez les stats, les compositions, les buts et les buteurs pour suivre le score en direct. N'hésitez pas à commenter et débattre du match en direct avec la communauté. le 25/05/2023 14:40 MAJ le 25/05/2023 14:40 Quel est le résultat du match entre Kukësi et Erzeni? La rencontre s'est soldée par un match nul sur le score de 0-0. Où voir le résumé vidéo (buts et temps forts) du match Kukësi Erzeni? Revivez les buts et les meilleurs moments (highlights) en vidéo du match de Superliga entre Kukësi et Erzeni. Un match de la 35e journée qui a eu lieu le 25 mai 2023 et s'est terminé sur le score de 0-0. Tous les résumés vidéos de Superliga sont accessibles via Foot mercato sur nos pages matchs et vidéos. Quelles sont les compositions officielles du match entre Kukësi et Erzeni? Kukësi: le coach R. Hallaçi a choisi une formation en 4-4-2: A. Live Commentary :: FK Kukësi 0-2 KF Erzeni Shijak 8 ditë më parë — Erzeni – Football Team Erzeni. 2. 0. 0. 6 - 1. KS Perparimi Kukesi – Football FK Kukësi 1:1 (Kategoria Superiore 2022/2023, 26. Jornada) Here on xscores you can find all detailed information about Kf Erzeni vs Fk Kukesi match - 2022-2023 match, previous match results sorted by their H2H and ... [[[SHIKO TV<<]**]] Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 00:00 Tirane KF Tirana – KF Bylis 28. 2022 00:00 Kukes FK Kukesi – KF Erzeni 28. 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KF Egnatia Java 1814. 01. 2023 00: ... Erzeni Shijak - Kukësi Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 17/10/2022Follow the Abissnet Superiore live Football match between Erzeni Shijak and Kukësi with Eurosport. The match starts at 2:00 PM on October 17th, 2022. Catch the latest Erzeni Shijak and Kukësi news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what’s happening in the Premier League, Champions League and other competitions. Erzeni Shijak Score Today and FixturesYour content after this ad Your content after this ad Appearances 12 Goals for 10 Penalty goal 0 Goals against Yellow 25 Red 1. 11 Points/match Stadiumi Niko Dovana - Durrës Surface: grass Capacity: 12040 Average attendance: 344 Maximum attendance: 3000% sold: 3 Type club male Names Erzeni Shijak, Erzeni Code ERZ Area Albania Erzeni Shijak on Football Today Get all the necessary information about the Erzeni Shijak club: live results, starting eleven one hour before kick-off and the full schedule of the team for the 2022/2023 season of Superliga. (SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Tirana Kukësi 2022 12 nëntor Estadísticas del partido Erzeni Shijak - FK Kukësi (Kategoria Superiore 2022/2023, 26. Jornada) con goleadores, alineación, cambios, tarjetas amarillas y ... Erzeni Shijak - Kukesi, Superliga, Albania, Oct 17, 2022 Kukesi 0-2 Erzeni Shijak - January 22, 2023 / Kategoria Superiore 2022/2023 . All the information you will find here have been collected manually from the ... Vous pouvez aussi retrouver plus d’informations concernant les équipes et effectifs grâce à nos fiches détaillées: Kukësi et Erzeni. Juxhin Xhaja arbitre principal Moyenne de cartons par match sur 20 matchs arbitrés Ilir Tartaraj arbitre assistant Nuri Rrapaj Blerim Ziri quatrième arbitre Date 25 mai 2023 16:00 Saison 2022/2023 Phase Saison régulière - journée 35 Affluence 500 Code KUK-ERZ Résultats En direct Buteurs Événements Post-match Compositions Statistiques Indisponibles Par La rédaction Pub. Tafas, E. Ndreca, A. Bytyçi, R. Dragoshi, A. Ilieski, S. Taipi, D. Momoh, A. M'bark el id, G. Taipi, E. Baša, Gabriel Barbosa. Erzeni Shijak: de son côté, l'équipe dirigée par A. Deliallisi évolue dans un système de jeu en 4-3-3: D. Xhika, A. Iljazi, A. Peposhi, N. Sadiki, Vitor Leão, M. Krivičič, Alan Calbergue, A. Kahrimanović, I. Ademi, Patrick Nonato, F. Live Scores - Live Sports Results by xScoresAPI (JSON or XML) Live Data Feed Real time data feed solutions for sports data statistics, media and Internet companies in JSON or XML format API. For more information about our products and services please Click here Services For information regarding advertising, employment, results or general enquiries please Contact Us Mobile Apps Our app is now available on Google Play. Social Media Privacy Policy Contact Us News You can always use our old site. Please visit http://old. Ndeshjet në shtëpi dhe bilanci, ja faktorët kundër të ekipit Vendi i fundit në klasifikimin e Superiores, Kukësi “arnon” mbrojtjen 20 Dhjetor, 2022 EKSKLUZIVE/ Një argjentinas drejt Superiores, Kukësi nis revolucionin e janarit 19 Dhjetor, 2022 Sulmuesi brazilian në “luftë” me Kukësin, pritet largimi në janar 17 Dhjetor, 2022 “Ta zuri këmba”, Bitri dhe Ndreca “kapen” në tunel, tërbohet Barboza. Ja pikantet e duelit Partizani-Kukësi 16 Dhjetor, 2022 Moviola e Partizani-Kukësi/ Aksioni nisi me faull, Cjapi gabon te penalltia e verilindorëve (VIDEO) VIDEO/ Partizani mund Kukësin dhe i bën presion Tiranës, verilindorët japin shenja jete “Gabuam të gjithë në pjesën e parë”, Ndreca pas humbjes: Jemi në kohë të përmbysim situatën e Kukësit 15 Dhjetor, 2022 “Në pjesën e dytë ishte skuadra ime”, Hallaçi paralajmëron: Barbosa të ketë kujdes, këtu jam unë trajner Kukësi nuk di të fitojë kundër “Demave”, statistikat flasin kundër verilindorëve. KukësiZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Kukësi i jep duart mesfushorit holandez 4 Janar, 2023 Kukësi e largoi pak ditë më parë, futbollisti firmos në kampionatin portugez EKSKLUZIVE/ Vazhdojnë spastrimet te Kukësi, nga verilindorët largohet dhe mesfushori që erdhi me bujë 30 Dhjetor, 2022 EKSKLUZIVE/ Ka takuar drejtuesit, zbulohet një tjetër kandidat për stolin e Kukësit 28 Dhjetor, 2022 EKSKLUZIVE/ Trajner i ri për Kukësin, drejtuesit të dyzuar për stolin e verilindorëve 27 Dhjetor, 2022 Kukësi mendon për merkaton, klubi verilindor ka gati afrimet e janarit EKSKLUZIVE/ Largime me konsensus dhe pesë blerje të reja, zbulohet plani i Kukësit për janarin 26 Dhjetor, 2022 SITUATA/ Kukësi e nisi me mendjen për titull, tani duhet të mendojë mbijetesën 24 Dhjetor, 2022 Zbardhen prapaskenat/ Kukësi në moment reflektimi, Hallaçi pret gradim deri në fund 23 Dhjetor, 2022 ZYRTARE/ U afruan me bujë, Kukësi “divorcohet” me 3 lojtarë të rëndësishëm Pikantet Kukësi-Laçi/ Mazrekaj ankohet për shkelmat, ja çfarë nuk u pa Mungesa e çuditshme, “zhduket” futbollisti i Kukësit para duelit me Laçin 22 Dhjetor, 2022 VIDEO/ Kukësi rikthehet te fitorja, mposht Laçin në shtëpi dhe largohet nga vendi i fundit 21 Dhjetor, 2022 I dhuroi 3 pikët Kukësit, Gjelbërim Taipi: Jam i lumtur që po e mbyllim vitin me fitore, golin i’a dedikoj… “Më e vështirë puna e trajnerit se e kapitenit”, Hallaçi pas fitores: Jam shumë i lumtur, na pret një rrugë e gjatë… Kukësi, tri “tabu” për t’u thyer kundër Laçit. Match Report of KF Erzeni Shijak vs FK Kukësi - 2022-10-17 18 mar 2023 — 2023 at 09:00 KF Erzeni Shijak and Kukesi will play a match as part of the Kategoria Superiore. KF Erzeni Shijak vs Kukesi score, statistics ... Ja si pritet ta rreshtojë Hallaçi ekipin Zgjidhje “në shtëpi”, dy ish-kapitenë me misionin për të ringjallur Kukësin 14 Dhjetor, 2022 Kukësi nuk ka durim, ka ndërruar 23 trajnerë në 11 vite 13 Dhjetor, 2022 Pikantet e ndeshjes Kukësi-Teuta/ Halimi nuk federohet në kohë, Barbosa pa… “emër” 12 Dhjetor, 2022 VIDEO/ Edi Martini debuton me fitore, Teuta i falet Lorenco Vilës ndaj Kukësit 11 Dhjetor, 2022 EKSKLUZIVE/ Largimi i Dobit, Kukësi merr vendimin për trajnerin e ri të verilindorëve Dobi i jep lamtumirën Kukësit: Kam dhënë doreheqjen, nuk ma lejon kultura dhe edukata që… Enkeleid Dobi largohet nga Kukësi, trajneri i jep fund aventurës me verilindorët Kukësi pret fitoren, Enkeleid Dobi rigjen Teutën pas 26 vitesh Kukësi mes dy “zjarreve”, beteja me Teutën përcakton fatet e sezonit 7 Dhjetor, 2022 Synohet fitorja në shtëpi, Kukësi përgatit kthesën e madhe në kampionat ndaj Teutës 6 Dhjetor, 2022 EKSKLUZIVE/ “Lavdrim Gjici tentoi të më thyente telefonin”, akuzon Zivkoviç: Drejtori më goditi me grusht (E PLOTË) 5 Dhjetor, 2022 ZYRTARE/ Kukësi konfirmon dy largime, ja prapaskenat me mbrojtësin Jorgo Meksi EKSKLUZIVE/ “Firo” te Kukësi, largohen edhe dy futbollistë të tjerë të ardhur në merkaton e verës Akuzat për pengmarrje dhe dhunë nga sulmuesi, reagon Kukësi: Po na prish imazhin, jemi klub korrekt 3 Dhjetor, 2022 Skandali, sulmuesi akuzon Kukësin për pengmarrje, kërcënime dhe dhunë. Çështja drejt FIFA-s… Dobi në kërkim të Kukësit të vërtetë, sot sfidojnë Drenicën Kukësin e “ngrohin” miqësoret, trajneri Dobi pret një sforco përpara merkatos së janarit 2 Dhjetor, 2022 Kukësi vazhdon përgatitjet, verilindorët mundin në miqësore surprizën e Kategorisë së Parë 30 Nëntor, 2022 Grumbullim në Durrës, edhe dy miqësore për verilindorët 29 Nëntor, 2022 EKSKLUZIVE/ Enkeleid Dobi: Presim afrime në merkaton e janarit, ja si e dua Kukësin Fitorja e Kukësit në miqësore ndaj Dinamos, Enkeleid Dobi: Duam stabilitet, po provojmë disa skema! 28 Nëntor, 2022 Kukësi mposht Dinamon, Enkeleid Dobi aktivizon 25 futbollistë Miqësoret e Superiores/ Tirana, Kukësi e Vllaznia gjejnë fitore në ndeshjet e para 27 Nëntor, 2022 EKSKLUZIVE/ Kukësi gjen portier, vjen 26-vjeçari që ka luajtur me Kosovën 26 Nëntor, 2022 Nuk fitojnë prej dy vitesh/ Kukësi kërkon ringritjen, por Teuta për verilindorët është… “macja e zezë” Një pikë për ndeshje, Kukësi shumë larg sezonit të kaluar. KF Erzeni (Albania) vs FK Kukesi (Albania) head to head team Rencontre du Journée 26 en Kategoria Superiore 2022/2023 entre KF Erzeni et Kukësi.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page