top of page

My Site Group

Public·40 members

Sparta Jablonec Přímý přenos 09/12/2023 Živá TV

před 3 hodinami — Poločas: 1:0. 31 ... Web Sport. cz nabídl ze zápasu 4. kola Fortuna ligy Jablonec-Sparta živý audio přenos. Dvouhodinovým programem provedli ...

Druhý poločas začne přibližně v 19:03. Jen tři hráči z utkání v Kodani zůstali v základní sestavě Sparty v Jablonci, přesto úřadující mistr nastřílel na severu Čech už v první půli pět gólů. Děravou obranu domácích načal dvěma góly po rohových kopech Vitík. Po průniku z levé strany skóroval Minčev, střela ze střední vzdálenosti padla přesně k tyči Kairinenovi. V nastavení pak dovršil poločas hrůzy pro domácí hlavičkující Wiesner. Jablonec hraje v této ligové sezoně poprvé doma, na novém trávníku, ale utkání mu krutě nevychází. Takto probíhaly dnešní první dva duely Fortuna:Ligy. Pro Jablonec poločas hrůzy, pro Spartu nejgólovější první půle v historii české ligy. 46. Jablonec udělal o pauze tři změny. Ze hry byli staženi Jakub Považanec, David Nykrín a Jan Chramosta. Místo nich nastoupili Vachtan Čanturišvili, Tomáš Hübschman a Alexis Alegue. Čtyřikrát z posledních deseti ligových soubojů se zrodila remíza. Ve prospěch Severočechů ovšem hraje statistika domácího hřiště. Přesněji v tom, že se Spartě v poslední době z Jablonce nedaří vyvážet plný počet bodů. To se stalo naposled v červenci 2018, od té doby tři nerozhodné výsledky a vzpomínaný triumf domácích. Hlavním rozhodčím zápasu je Tomáš Batík, na čarách mu budou asistovat Kamil Hájek a Jan Paták. Než se domácí hráč posbíral ze hřiště, ozvalo se v ruchovém mikrofonu úsměvné: "Vyrovnat! " 45. V první půli se nastavují dvě minuty. 45+1. Štempl na poločas hrůzy ze strany Jablonce. Laci se prosadil kombinací středem hřiště a pak nadýchaným obloučkem našel hlavičkujícího TOMÁŠE WIESNERA. To už byla doslova exhibiční trefa - 0:5. 45+2. První poločas skončil. [[Dnes###]] Hradec Králové Jablonec Přímý přenos 24.09.2023 24. 9. 2023 — před 20 hodinami — 15:00 České Budějovice Jablonec 2. ŽIVÝ PŘENOS | Sparta - RB Salzburg Bohemians Praha 1905 · FC Baník Ostrava · FC Zlín ... Sparta Praha FK Jablonec přenos 9 prosince 2023 Sport před 3 hodinami — Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. Sparta bojuje o druhé místo a hostí Jablonec AC Sparta Praha FK ... Sledujte FORTUNA:LIGU živě | O2 TV Česká fotbalová liga naživo! Pořiďte si O2 TV a užijte si přímé přenosy FORTUNA:LIGY. 7. Sparta velmi dobře zachytila úvod zápasu a drží se převážně na útočné polovině. 8. První náznak příležitosti i na druhé straně. Pleštil zprava poslal balon po zemi pod sebe a Kratochvíl v šestnáctce střílel z otočky. Míč ale mířil na Vindahla a střele chyběla razance. 9. Wiesner si zpracoval dlouhý nákop od Vindahla a vybojoval roh. Jeden ze sparťanů prodlužoval míč hlavou, k zakončení pak ovšem nedošlo. ŽIVĚ: AC Sparta Praha vs FK Jablonec livestream zdarma - Živý přenos utkání Fortuna:ligy mezi AC Sparta Praha a FK Jablonec dne 19.02.2023 zdarma. Kde sledovat? Volné streamy. Stream 1: Klikněte ZDE. FK Jablonec - AC Sparta Praha (FORTUNA:LIGA) 12. 8. 2023 — Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport! 90+3. Konec zápasu. 90+3. Karabec z ostrého ... Sparta - Jablonec | ONLINE | 9.12.2023 15:00 - iSport.cz - Blesk Sparta vs. Jablonec. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. Proti Pražanům se Jablonec musí obejít bez kmenových hráčů Sparty Filipa Součka a Matěje Polidara. Ze základní jedenáctky vypadl oproti minulému týdnu i Černohorec Vladimir Jovovič. Nově vyběhnou od začátku Jakub Považanec, David Houska a David Nykrín. Projděte si tabulku, výsledky a statistiky Fortuna:Ligy. Sparta má pro dnešní utkání dánského kapitána. Z posledních deseti ligových zápasů proti Jablonci vyhrála Sparta pět. Včetně toho posledního letos v únoru, kdy doma roznesla soupeře 3:0 po dvou trefách Haraslína a jedné Kuchty. Jablonec v tomto rozmezí zvítězil jen jednou, v dubnu 2021 doma 1:0 zásluhou gólu Schranze. FK Baumit Jablonec - Sparta Praha, přímý přenos FK Baumit Jablonec - Sparta Praha, přímý přenos, live stream, živě. Sparta Praha – Kodaň živě: kde sledovat 3. předkola v TV? 14. 8. 2023 — Přímý přenos odvety 3. předkola mezi Spartou Praha a FC Kodaň vysílá Zápas. 12. 8. 2023, FORTUNA:LIGA, Jablonec - Sparta Praha 1:5. 8. 8 ... ČT sport - Jeden krok od finále MOL Cupu. Který tým bude 2. 3. 2022 — Jeden krok od finále MOL Cupu. Který tým bude dál živit sen o zisku trofeje? Utkání AC Sparta Praha FK Jablonec nabídneme v přímém přenosu od