top of page

My Site Group

Public·10 members

Dinamo Zagreb Rudeš uživo gledati 9 prosinca 2023 HD uživo

prije 1 sat — UŽIVO Gdje gledati Hajduk - Dinamo? 1. lis 2023. — HNL-u od Istre ... Zagreb 2023 Pretraži: NOGOMET UŽIVO: Gorica i Istra 1961 igraju susret 18.

Kevina Theophilea poštedjet ćemo u ovoj utakmici kako ne bi došlo do većih poteškoća. Danijel Zagorac je, recimo, 50 posto bolje i trebao bi ući u trening. Bude li ga boljelo, nećemo ništa forsirati”, komentirao je zdravstveno stanje u Dinamu trener Jakirović. Rudeš će predvoditi novi-stari trener Davor Mladina “Nadam se da ćemo izvući maksimum iz ove momčadi. NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Rudeš igraju susret 18. kola prije 15 sati — Dinamo i Rudeš igraju svoj drugi ovosezonski susret i to u sklopu 18. kola HNL-a. Utakmica se igra na Maksimiru u subotu, 9. prosinca 2023. Nogomet, Hrvatska: Rudeš rezultati uživo, rezultati, raspored Usluga Rudeš rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 09.12. Dinamo - Rudeš, 16.12. Rijeka - Rudeš, 27.01. Rudeš - Osijek. Prikaži više. Zanimljivo, uoči ovog susreta Rudeš je preuzeo Davor Mladina, novi-stari trener, koji je Rudešane vodio i prošle sezone. “Jako sam zadovoljan izvedbom protiv Slavena Belupa u Koprivnici i pobjedom od 2:0. Odigrali smo jako dobru i kvalitetnu utakmicu na teškom i zahtjevnom terenu od kojeg i sada osjećamo neke posljedice. Domaćinu nismo puno toga dopustili, a naš je vratar Ivan Nevistić morao samo jednom intervenirati. Dobro smo kontrolirali dvoboj, prevenirali kontre i polukontre što je bilo iznimno važno te zabili golove na vrijeme. Istra 1961 NK Varaždin gledati prijenos 1 prosinca 2023 30. stu 2023. — Rudeš prijenos 04/11/2023 prije 7 (((Stream<))) Varaždin Dinamo uživo prijenos gledati 5 stude 5. stu 2023. — Varaždin 3:1 Osijek ... I to mi je važno. Ja igračima kažem, nije mi važan početak utakmice, nego kraj. I rezultat. Nije mi važno tko počinje utakmicu, nego tko završava. Idemo na Maksimir s velikim respektom. Dinamo je papirnati favorit, ali on to mora dokazati na terenu. A mi ćemo pokušati u tome ga spriječiti”, dodao je Mladina. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Rudeš – Dinamo? Utakmica 17. kola HNL-a između nogometnih klubova GNK Dinamo Zagreb i NK Rudeš Zagreb igra se na stadionu Maksimir u Zagrebu. Utakmicu možete uživo gledati u subotu, 9. GNK Dinamo Zagreb - NK Rudeš Rezultati uživo GNK Dinamo Zagreb NK Rudeš rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 9. pro 2023. u 16:00 UTC u na Maksimir stadionu, Zagreb, Croatia na HNL, ... Mislim da oni mogu više, pratio sam utakmice, vidio sam da su u nekim ogledima falile nijanse. Tako da mislim da ne moramo raditi neki veliki remont, ali nadam se da ćemo napraviti dodatnu selekciju, to jest da će biti i dolazaka i odlazaka. I da ćemo ići još konkurentniji u nastavak prvenstva. Sjećam se dana iz 2013. kada sam došao u Hrvatski dragovoljac i kada smo imali tri boda. Osvojili smo 21 bod i u zadnjem smo se kolu borili s Osijekom tko će koga izbaciti iz lige. Uvjeren sam da se može i da nisam bio u situaciji, kao recimo Sopić prošle godine sa Goricom, ne bi se prihvaćao ovog posla i da ne vidim ovdje svoju priču. Uvjeren sam da to mogu ponoviti”, rekao je Davor Mladina, novi trener Rudeša. “Što se tiče utakmice Dinamo – Rudeš, dobro se zna se tko je Dinamo. No, mi ćemo dati svoj maksimum. (((Stream<))) Varaždin Dinamo uživo prijenos gledati 5 stude 5. stu 2023. — Rudeš prijenos 15 rujnaNK Lokomotiva Zagreb - NK Varazdin... kolo HNL-a u Varaždinu u petak, 28. srpnja 2023. godine – gdje gledati prijenos? Vesele me neke stvari koje dečki polako usvajaju, a dolazimo i s puno više igrača u suparnički šesnaesterac. Imamo i puno bolji reposjed, no još je tu prostora za poboljšanja”, rekao je Sergej Jakirović, trener Dinama. PROČITAJTE VIŠE: RUKOMET UŽIVO: Hrvatska i Kamerun igraju drugu utakmicu drugog kruga na SP-u za žene u subotu, 9. godine – gdje gledati prijenos? “Došao im je kolega Davor Mladina koji je i uveo Rudeš u prvu ligu. Nemamo mjesta kalkulacijama, idemo s najjačim raspoloživim snagama. [Stream<] NK Osijek NK Rudeš gledati prijenos 7 listopada 7. lis 2023. — — Osijek Dinamo Zagreb prijenos 3 rujna 2023 NK Rudes prije 12 sati Dinamo Zagreb uživo prijenos gledati 03.09.2023 25. srp 2023. — Prijenos ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page